Якщо Російська Федерація продовжить ігнорувати вимоги Мінського процесу, тиск зі сторони країн-учасниць ОБЄС значно посилиться, що призведе до повного економічного краху країни-агресора.

Таку точку зору висловив представник США в ОБСЄ Даніель Байєр і додав, що за свої дії в Україні Росію буде жорстоко наказано.

"Ізоляція Росії є результатом її поведінки, що відрізняється від поведінки інших держав-учасниць ОБСЄ. Це небажаний результат, але він повинен стати меседжем для Росії, що інше співтовариство ОБСЄ чекає від Росії виконання своїх зобов'язань і дотримання принципів, у тому числі щодо України та реалізації Мінських домовленостей, під якими вона неодноразово підписувалась, незважаючи на те, що не змогла їх виконати", - повідомив Байєр для гадети "День".

За його словами, погана поведінка Росії має свою плату. Фінансова плата, на його думку, це — санкції, невдоволення якими вона постійно висловлює в ОБСЄ. Політична плата — країни висловлюють все менше бажання або взагалі не бажають співпрацювати з Росією в питаннях, в яких Росія зацікавлена. А також це колосальні репутаційні втрати.

"Замість того, щоб бути визнаною як регіональна сила з багатою історією, урядом і людьми весь світ бачить в Росії розбійника і авторитарну державу, яка відмовляється грати за правилами, яка не діє в дусі доброї волі, яка позбавляє російський народ його основних свобод і прав людини і яка прагне підірвати основи свободи і демократії за межами своїх кордонів", - пояснює представник ОБСЄ.

У той же час, Байєр наголосив, що Росія буде продовжувати відчувати ще більший тиск — в тому числі щодо виконання Мінських домовленостей. А також це означає, що країни не будуть соромитися лаяти Росію за порушення і шукати додаткові заходи, які можна вжити, щоб змусити Росію відповісти за свої дії.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що в ОБСЄ назвали умову миру на Донбасі, за якою припинення вогню має бути повним і довготривалим.Загрузка...

Оставьте первый комментарий