Росію не допустять до роботи в ПАРЄ до кінця року фото

Через відмову від участі в січневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) російська делегація не зможе брати участь у роботі ПАРЄ протягом усього 2016 року або щонайменше до проведення в Росії парламентських виборів. Про це повідомила голова ПАРЄ Анн Брассер в заяві, опублікованій на сайті організації.

Брассер підтвердила, що отримала лист від голови Ради Федерації і голови Держдуми про те, що Федеральні збори РФ не будуть подавати документи російської делегації для участі в січневій сесії.

"Я жалкую про таке рішення", - заявила Брассер. За її словами, наслідком стане те, що, відповідно до статті 25 Статуту Ради Європи і правилом 6 регламенту роботи Парламентської асамблеї, делегація РФ не буде брати участь у роботі асамблеї протягом 2016 або щонайменше до наступних парламентських виборів у Росії.

Напередодні перший заступник керівника російської делегації, голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький повідомив, що делегація відмовилася від участі в січневій сесії ПАРЄ в Страсбурзі, що відкривається 25 січня. Слуцький відзначив, що РФ повернеться до Страсбурга лише "на рівноправних умовах", у тому випадку, якщо її делегації повернуть у повному обсязі всі повноваження.Загрузка...

Оставьте первый комментарий