На Донбасі не працює «режим тиші» лише тому, що Росія не зацікавлена у досягненні перемир’яз українською стороною.

Таку точку зору висловив екс-заступник міністра оборони України В'ячеслав Кредисов, додавши, що позиція Росії є агресивною, тому домовитись із нею про будь-що практично нереально.

«Чому «режими тиші» на Донбасі постійно зриваються? Тому що у сторін немає бажання по-справжньому домовлятися. Кожна з них намагається показати свою безумовну перевагу в чомусь. В України вкрай агресивний сусід, у якого щедро фінансується міністерство оборони та збройні сили, тому він намагається продемонструвати, що може домогтися своїх цілей силою. Ось з цієї позиції Росія весь час і говорить з нами і іншими країнами», - повідомив Кредисов у коментарі виданню «Главред».

На його думку, Україна зараз поводиться абсолютно правильно, тому що необхідно йти на домовленості, необхідно намагатися їх дотримуватися.
«Але до цього не готовий наш противник. Росія вирішила силою «придавити» Україну. Але навряд чи їй це вдасться — українців не задавиш», - підкреслив він.

Кредисов також додав, що українська сторона при цьому повинна шукати будь-які механізми впливу на противника, на агресора, щоб він теж сідав за стіл переговорів, а не вирішував свої питання і розмовляв з нами, дивлячись через приціл. Тому домовленість про припинення вогню потрібна, але як вона буде виконуватися в цей раз — велике питання.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що економічно слабка Росія буде змушина мирно піти з Донбасу.Загрузка...

Оставьте первый комментарий