За даними паралельного підрахунку голосів колишня "Партія регіонів" здобуває більшість у Дніпропетровській міській раді з результатом 30,54%. Друге місце посідає партія «УКРОП» - підтримка 25.02% голосів виборців. Також долають 5% виборчий бар’єр ще три партії: «Громадська сила» (8.99%), «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (7.49%) та Об’єднання «Самопоміч» (5.97%). Не долає виборчий бар'єр партія «Відродження» з результатом 4.95%.
Такі дані паралельного підрахунку голосів представила Громадська мережа "Опора".

Найбільшу кількість префиренцій виборців на посаду міського голови Дніпропетровська здобув Олександр Вілкул (член партії і висуванець «Опозиційного блоку») – 37.15%.

Далі за ним слідує Борис Філатов (народний депутат України, член партії і висуванець «УКРОПу») – з результатом 35% голосів виборців. Срібний призер мерських перегонів – Загід Краснов (висуванець партії «Громадська сила»), який здобув підтримку 12.04% або 40 774 голосів виборців.

Нагадаємо, що 15 листопада відбудеться другий тур виборів міського голови за участі двох кандидатів: Олександра Вілкула та Бориса Філатова.Загрузка...

Оставьте первый комментарий