Рекордні аванси на безпосередні доплати для польських фермерів фото

До кінця листопада на рахунки виробників харчових продуктів буде переказано близько 10 мільярдів злотих. Ці кошти складатимуть 70% ставки, що належатиме кожному конкретному господарству.

Віце-шеф Міністерства сільського господарства Яцек Боґуцький звертає увагу на те, що гроші на такі аванси було знайдено передусім у державному бюджеті. Це подвійний успіх міністра сільського господарства. Спершу він переконав Європейську комісію, що виплата авансів у такому розмірі обґрунтована. А вчора він переконав Раду міністрів, аби аванси й такий їх розмір підтримати додатковими 7 мільярдами злотих, що у сумі складає близько 10 мільярдів», - пояснює віце-міністр сільського господарства.

Яцек Боґуцький вважає, що швидший переказ цих коштів фермерам поліпшить фінансове становище їхніх господарств. «Господарства матимуть час підготуватися до нового сезону. Відомо, що добрива і засоби догляду за рослинами взимку дешевші. Допомога готівкою саме зараз напевно стане доброю вісткою для зацікавлених осіб», - пояснює віце-міністр Боґуцький.

Аванси на доплати отримають всі, хто подав заявку Агентства реструктуризації та модернізації сільського господарства. Загалом це понад 1 мільйон 350 тисяч осіб.Загрузка...

Оставьте первый комментарий