Голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що Рада повинна внести зміни до регламенту, аби унеможливити втечу нардепів за межі України, повідомив Інтерфакс.

"До тих пір, поки Верховна Рада не змінить регламент щодо порядку притягнення депутатів до відповідальності, втеча того, хто хоче бігти, неминуча", - сказав політик.

"Регламент дає можливість на будь-якому етапі після внесення депутату сісти в літак і полетіти, бо навіть встановити спостереження за цими депутатами силовики, згідно з чинним законодавством, не мають права", - пояснив він.

Депутат запропонував два шляхи: внести зміни до Конституції і скасувати депутатську недоторканність, або ж внести зміни до регламенту Верховної Ради, за яким процедура притягнення депутатів до відповідальності буде максимально скорочена, а "оперативники з моменту внесення генпрокурором представлення матимуть право вести оперативний супровід цих депутатів з можливістю не випускати їх за межі країни".

Як повідомляло "Грушевського,5", в понеділок, 2-го листопада, на засідання Погоджувальної Ради ВРУ прийшли слідчі Міністерства внутрішніх справ та Генеральної Прокуратури, які принесли повістку на допит Вадиму Новинському. Нардеп сказав, що не порушував закон та співпрацюватиме зі слідством.Загрузка...

Оставьте первый комментарий