Путін запустив план тихого відходу з Донбасу, - політолог


12.08.2017 17:35:00Російський політолог Дмитро Орєшкін вважає, що для Кремля кращим варіантом буде повернути ОРДЛО до складу України, щоб саме Київ фінансував всі витрати за змістом цієї території, але при цьому зберегти свій вплив на Донбас

Про це політолог написав у своїй замітці для "Апострофа".

"Щоб там збереглися агенти впливу ФСБ, сформувалися ідеологічні протистояння, голосували проти всіх київських ініціатив, щоб максимально гальмували будь-які ліберальні економічні реформи, які в Україні і так йдуть важко", - підкреслив Орєшкін.

Також він побачив у спрощенні українцям отримання громадянства РФ підготовку до повернення ОРДЛО Україні. За словами політолога, це дозволить бойовикам "ДНР" і "ЛНР" поїхати в РФ уникнути покарання, таким чином, дозволяючи Володимиру Путіну зберегти обличчя на тлі заяв, що він "зливає" Донбас.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Жебрівський приголомшив заявою про наміри Путіна.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров