Наступний рік для України стане ще більш напруженим, оскільки глава Кремля Володимир Путін може значно посилити політичний тиск на Україну. У Кремлі дочекаються офіційного призначення Дональда Трампа новим президентом США, а також остаточно визначаться із політикою щодо України після проголошення результатів виборів у низці європейських країн. Відтак, якщо політична вертикаль у Європі зміниться суттєво, - Київ отримає загрозу повномасштабного вторгнення в Україну.

Таку точку зору висловив директор інформаційно-консалтингової компанії " Defense Express" Сергій Згурець і додав, що Путін може повторно застосувати стратегію несподіваного наступу.

"Ризики для України зростуть. Але, швидше за все, Росія буде намагатися використовувати політичні важелі впливу після зміни влади в Америці, виборів у Франції, ситуації в Німеччині. Ця можливість вплинути на розподіл сфер впливу — той шлях, який для РФ, мені здається, більш прийнятний. Росіяни намагатимуться розхитувати ситуацію скрізь",— повідомив Згурець у коментарі виданню "Апостроф".

Експерт переконаний, що Путін також спробує встановити контроль і в окремих країнах Балтії. Цілком можливо, що до війського конфлікту буде долучено і Білорусь, адже зараз російські війська практично мілітаризували цю країну, перетворюючи її на власну військову базу.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв про те, що нардеп Надія Савченко із терористами фейкових республік обговорювала зняття санкції та амністтію бойовиків.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий