Путін піде: експерт назвав умови для звільнення Донбасу


26.08.2017 22:19:00Збереження своєї національної ідентифікації та абсолютне запевнення українців з окупованих територій в тому, що ніхто про них не забув і ніхто не збирається дорікати їм в будь чому. 

Саме такою є умова визволення Донбасу, пише експерт та журналіст Валентин Торба у своїй статті для газети "День".

"Потрібен, якщо хочете, чіткий перелік гарантій в основі яких – наявність українського громадянства та непричетність до злочинів", - зазначає він.

За словами Торби, ідентичність, монолітність і унітарність – це фактори, які не дадуть реалізувати головний план Кремля: стерти українців, як суб’єкт.

"Путін піде, як пішов Кремль із Афганістану, залишивши свого ставленика Кармаля на поругу. Як полишив справи в колишній Югославії, після чого кривавий Слободан Мілошевич опинився на лаві підсудних. Як віддав вже смертельно хворого колишнього голову ДДР Еріха Хонеккера зі своєї (!) території. Як, програвши війну в Чечні, віддав її клану Кадирова. Адже справа не в Путіні. Справа в історичній спадковій сутності московського режиму, який в істоті своїй завжди мав складову «псевдо», який крав чужу історію, вдягав чужі мантії, імітував домінацію в світі", - зазначає експерт.

На думку журналіста, за собою прибирати він (Путін, - ред.) не буде. Навпаки, зробить все, щоб наші рани навіть після його відходу гноїлись.

"Перевертнів, які з матері воліють знімати полатану сорочку у нас завжди було вдосталь. Вони й досі допомагають «москалеві господарювати». Допомагатимуть і далі. Вмикаючи телебачення, на якому одні сумнівні персонажі із Росії вчать українців жити, а інші розповідають, як хтось посварив два «братніх» народи, переконуєшся, що деокупація не завершиться виводом російських танків з наших терен. Більш того, вона лише початись може з того, як українські ефіри, політикум та церкви залишать «недолюдки», як їх точно і влучно назвав Тарас Шевченко", - підкреслив Торба.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Кремль обмежив доступ НАТО до навчань "Захід 2017".Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров