Путін побачив нові можливості для бізнесу після падіння рубля фото

Президент Росії Володимир Путін вважає, що російський бізнес, у тому числі і малий, вистояв, впоравшись з умовами роботи під час кризи. Про це він заявив, виступаючи на Всеросійському форумі підприємців, організованому організацією «Опора Росії».

«Два останні роки були досить складними для економіки, об'єктивні труднощі торкнулися практично всіх її секторів, але потрібно зазначити, що в цілому бізнес вистояв, в тому числі малий», - сказав російський президент.

Розвиваючи цю думку, Путін висловив думку, що у бізнесменів «навіть відкриваються нові можливості, маючи на увазі курсову різницю і деякі можливості на ринках». Він констатував, що, зокрема, «у сфері торгівлі, послуг є певна позитивна динаміка» за кількістю нових малих підприємств.

У травні 2015 Путін порадив вітчизняному бізнесу використовувати санкції і послаблення рубля. Глава держави пояснив, що ці фактори будуть мати обмежений за часом ефект, і потрібно встигнути цим скористатися. Поточну кон'юнктуру Путін охарактеризував як «складну», але зазначив, що зміни курсу рубля підвищують цінову конкурентоспроможність російського виробництва і відкривають нові можливості. Крім цього, Путін закликав енергійніше освоювати внутрішній ринок.

Вдень у середу, коли Путін виступав на форумі підприємців, на Московській біржі курс долара підскочив більше, ніж на 2 руб. і досяг максимуму з часів деномінації 1998 року. На максимумі долар досяг позначки 80,773 руб., Що на 2,212 руб. вище за рівень закриття попередніх торгів.Загрузка...

Оставьте первый комментарий