Проти фонду Катерини Ющенко порушили кримінальну справу фото

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо можливого розкрадання коштів при реалізації проекту благодійного фонду Катерини Ющенко "Лікарня майбутнього".

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook голова фонду дружина екс-президента Віктора Ющенка.


"На жаль, через численні політичні, бюрократичні та інші причини ми не завершили створення великої лікарні. Ми неодноразово звітували щодо збору і використання благодійних коштів. На проект було зібрано 100 мільйонів гривень, а витрачено на його реалізацію – 170 мільйонів", – пише вона.

За словами Катерини Ющенко, за 5 років проект пережив 14 перевірок – це були СБУ, КРУ, Генеральна прокуратура, Податкова адміністрація, міліція.

"Жодна з перевірок не виявила нічого протизаконного у діях нашого фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяк на розкрадання, привласнення, нецільове використання зібраних благодійних коштів", – каже Ющенко. "Отже, повідомляю вам, проти нас знову відкрито справу. Цього разу кримінальне провадження", – заявила вона.

За словами дружини екс-президента, відповідне провадження відкрито за зверненням херсонської організації "Громадська безпека і розвиток".

Водночас Ющенко стверджує, що керівники цієї організації – Тетяна Томіліна та Олександр Гуляєв – ведуть сепаратистську діяльність.

Вона звернулася до поліції, прокуратури та генпрокурора з проханням розібратися і "припинити антиукраїнську діяльність організації "Громадська безпека та розвиток".
Загрузка...

Оставьте первый комментарий