Повернення Росії до Ради Європи: Клімкін зробив нову заяву


11.10.2017 18:17:00Якщо РФ повернеться до Ради Європи - це означатиме повне "викривлення" дійсності. 

Про це заявив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час брифінгу у Страсбурзі, повідомляє Уніан.

"Якщо повернути Росію, яка порушила все, що можливо, це взагалі перекривлення реальності. Яка вбиває людей в Україні, в Придністров`ї, в Грузії, в Сирії. Тому маємо послідовно доводити свою думку, і аж ніяких компромісів стосовно цього за визначенням не може бути", – сказав Клімкін.

Як повідомлялось, раніше Клімкін заявив, що  Росія має піти з Донбасу, перш ніж туди зайдуть миротворці .

"Ми ознайомили Раду Безпеки ООН і всіх партнерів з логікою нашої позиції. А вона полягає в тому, що Росія з усіма озброєннями і найманцями повинна вийти з Донбасу, туди має зайти міжнародний компонент, і, відповідно, розпочатися перехідний період, щоб Донбас на сто відсотків повернувся в український правовий і не тільки правовий простір. І, звичайно, не може бути мови про легітимізацію російського протекторату і територіальні обмеження мандату місії. Він має охоплювати всю окуповану територію і неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону", - сказав Клімкін. 

Також він наголосив, що представники Росії не можуть бути включені до складу миротворчої місії ООН у разі погодження її розміщення на сході України, бо фактично російські війська окупували Донбас.

"Ми вважаємо, ні за яких умов, оскільки Росія як країна-агресор, якщо вона ще присутня в миротворчій місії, це взагалі зриває дах... Ну реально, яким чином Росія, яка фактично окупувала територію Донбасу (і це якраз суміш класичної окупації і гібридної окупації) може бути присутня у цій місії?", - заявив Клімкін.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що у  Кремлі не залишать Донбас у спокої з єдиної причини.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров