Повернення Донбасу: Аваков зробив гучну заяву


11.10.2017 19:00:00Україна має хороші переспективи повернути окуповані території Донбасу.

Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, пише "Українська правда".

На запитання, як він оцінює перспективи миротворчої місії на Донбасі, Аваков відповів:

"Я оцінюю перспективи того, щоб повернути Донбас в Україну, як гарні. А як це буде – через миротворчу місію чи через визвольний рух, чи якимось іншими способами...". 

Аваков також застеріг ЄС і США від скасування санкцій проти Росії і вирішення конфлікту на Донбасі без участі України. 

"Якщо Захід відмовиться від України, конфлікт не вирішиться. І цей конфлікт знаходиться не десь в Азії, а за дві години польоту з Берліна. Українські Збройні сили включають в себе 250 тис. Чоловік. Є також 130 тис. В поліції, Національної гвардії і прикордонній службі. Неможливо вести переговори про долю України за нашими спинами. Якщо Путін активізує свою агресію далі і спробує вирішити проблему військовим шляхом, то результат буде мати катастрофічні наслідки ", - заявив Аваков.

Раніше глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні заявила, що адміністрація президента США Дональда Трампа і європейські чиновники згодні з необхідністю зберегти санкції проти Росії до тих пір, поки мінські домовленості не будуть виконані в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що у Кремлі не залишать Донбас у спокої з єдиної причини.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров