Посол США засудив методи української контрпропаганди фото

В рамках київської конференції з питань інформаційної війни посол США в Україні Джеффрі Пайєтт висловився щодо хибності українських методів ведення інформаційної війни. Він вважає, що Україна дарма створила міністерство інформаційної політики, яке займається створенням дзеркальної контрпропаганди.

У своєму виступі Пайєтт відмітив: "Є феномен в психології під назвою "дзеркальне відображення". Коли виникає звичка копіювати поведінку вашого опонента. Було величезною помилкою для української влади створити "фабрику тролів", подібну до тієї, що існує в Санкт-Петербурзі, щоб виробляти контрпропаганду в соціальних медіа. Величезною помилкою було створення "міністерства правди", яке намагається генерувати альтернативні історії. Це не є шляхом до перемоги на інформаційному полі бою".

"Україні не потрібні нові державні ЗМІ та пропагандистські машини. Потрібна незалежна журналістика, вільна від олігархічного контролю", - заявив дипломат.

Посол зазначив, що завданням номер один для України повинна бути реальна боротьба з корупцією, в чому США готові допомагати.

"Ніхто не здивується, почувши, що пріоритетом номер один для України та українського суспільства в 2016 році повинна бути війна з корупцією. Це ключове питання в демонстрації того, що Україна рухається вперед. У цьому зв'язку, я б сказав, найкраща зброя проти "Кисельових" у світі - це ваша антикорупційна прокуратура. Це заступники генерального прокурора, скажімо, Давид Сакварелідзе, які намагаються притягнути злочинців до відповідальності. Це ваше НАБУ. Всі ці інститути США будуть рішуче підтримувати", - зазначив Пайєтт .

Нагадаємо, що міністерство інформаційної політики було створено в грудні 2014 року. Сумніви щодо необхідності даної установи вже висловлювали ОБСЄ, "Репортери без кордонів" і Human Rights Watch.Загрузка...

Оставьте первый комментарий