Порошенко звернувся до депутатів Верховної Ради фото

У своєму зверненні Президент Порошенко каже про необхідність рішучих дій задля виходу із парламентсько-урядової кризи, що склалася. У зверненні перш за все йдеться про необхідність голосування за безвізові закони, запропоновані головою держави.

Особливо Президент підкреслює нагальність ухвалення рішення. Він зазначає: «Залишився буквально один-єдиний день, навіть лише вечір, для ухвалення останніх кількох законів, які відчиняють двері громадянам України для безвізових поїздок до країн Євросоюзу».

Також Порошенко закликає голосувати народних обранців за тексти законів у існуючому вигляді, мотивуючи це відсутністю часу. У заяві сказано: «Краще – ворог хорошого. Готовності голосувати замало. Голосувати треба саме в тій редакції, якої вимагає Європейський Союз. Правила приєднання до престижного клубу країн з безвізовим режимом – це їхні правила, і до них нас ніхто не силує. Але є чіткий запит суспільства прийняти ці нововведення. Більшість з них стосуються так чи інакше питань боротьби з корупцією. І це насамперед наш український інтерес. Це нам потрібно в першу чергу, а не Євросоюзу».

«Шановні народні депутати, суть так званих безвізових законів не в красивій назві, а в ефективному антикорупційному змісті. Якщо сьогодні під час голосування у сесійній залі він буде вихолощений, запровадження безвізового режиму буде відкладене» - наполягає Президент.

Завершує звернення президента, побажання депутатам плідного пленарного вечора та подякою за майбутнє голосування.

Нагадаємо, що фракції «Батьківщина» і «Самопоміч» , що заявили про свій вихід із коаліції, заявляли про наміри з’явитися на вечірньому засіданні ради та взяти участь у голосуванні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий