Прийняття головного кошторису країни свідчить про те, що президент Петро Порошенко вирішив не сваритися із міністром МВС Арсеном Аваковим і, таким чином, відтермінувати на певний час його потенційну відставку.

Таку точку зору висловив політолог, директор Центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, зазначивши, що трагедія у Княжичах не стане причиною усунення Авакова з посади і потенційного проведення дострокових виборів в Україні.

"Той факт, що депутати, які орієнтуються на Авакова, проголосували за Держбюджет, означає, що певне непорозуміння, яке, можливо, виникло між Аваковим та Президентом після інциденту в Княжичах, подолано. Тому найближчим часом відставки Авакова не буде", – повідомив політолог для видання "Слово і діло".

За його словами, Порошенко використовуватиме Авакова до того часу, поки не виникне ситуація, у якій можна ним пожертвувати повністю і на свою користь.

Крім того, проведення дострокових виборів в Україні не входить до планів глави держави, адже таким чином політична та економічна кризи в державі стануть ще гострішими.

"Конституційні умови очевидні: фіксується, що немає коаліції. Розмови точаться постійно, але механізму фіксації немає. Більше того, за голосуваннями ми бачимо, що парламент працює краще, ніж на початку року. Голосування за Бюджет це засвідчило», – резюмував політолог.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що США готують Росії особливі санкції через незаконну анексію Криму.Загрузка...

Оставьте первый комментарий