Президент України Петро Порошенко на зустрічі з сім'ями Героїв Небесної сотні заявив про неприпустимість припинення розслідування злочинів під час Революції гідності. 

Як повідомляє прес-служба глави держави, голова громадської організації "Сім'я Героїв Небесної сотні" Ігор Гурик висловив занепокоєння з приводу повідомлення про можливість зупинення розслідування злочинів часів Майдану з 1 березня через те, що набуде чинності закон про Державне бюро розслідувань в нинішній редакції. 

"Президент наголосив на неприпустимості зупинки процесу розслідування через недосконалість законів та запевнив, що не допустить цього", - наголошується в повідомленні. 

Як повідомлялося, закон "Про Державне бюро розслідувань" ухвалили в цілому 12 листопада 2015 року. Президент України П.Порошенко підписав закон у середині січня поточного року. Згідно з документом, закон набуває чинності з дня створення Кабінетом Міністрів Державного бюро розслідувань, але не пізніше 1 березня 2016 року. 

У лютому в Генеральній прокуратурі України закликали Верховну Раду відтермінувати набуття чинності закону, щоб не допустити критичної ситуації з розслідуванням "майданівських" справ. 19 лютого керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури С.Горбатюк заявив, що розслідування справ щодо злочинів під час Революції гідності в 2013-2014 рр. на Майдані в Києві припиняється з 1 березня, нагадавши, що попереджав про таку можливість, але Верховна Рада закрила свою роботу, так і не ухваливши зміни до закону про ДБР, а наступне засідання парламенту відбудеться 15 березня.

за матеріалами Інтерфакс-УкраїнаЗагрузка...

Оставьте первый комментарий