Польські міністри відвідають Лондон після чергового нападу на поляків в Британії фото

Три міністра Польщі - голови МВС, МЗС та міністерства юстиції - прибудуть в Британію у зв'язку з новим нападом на двох поляків у британському місті Харлоу.

Інцидент стався в неділю, приблизно через 12 годин після траурного маршу в пам'ять про загиблого минулого тижня в Харлоу громадянина Польщі Аркадіуше Йозвіку, пише Російська служба Бі-Бі-Сі.

На поляків напали зранку в неділю чотири або п'ять осіб. У одного з постраждалих зламаний ніс, в іншого розсічена брова. У поліції вважають, що напад було скоєно на ґрунті ненависті, однак не пов'язують цей інцидент з нападом на Аркадіуша Йозвіка. Точна дата візиту до Лондона голови МЗС Польщі Вітольда Ващіковського, міністра внутрішніх справ країни Маріуша Блащака й міністра юстиції Збігнєва Зебро поки не називається. Тиждень тому група підлітків в Харлоу напала на 40-річного поляка Аркадіуша Йозвіка. Через кілька днів громадянин Польщі, помер у лікарні від отриманих травм. У зв'язку з нападом були затримані шестеро підлітків 15-ти і 16-ти років.

Посол Польщі у Великобританії Аркадій Жегоцкій тоді заявив, що шокований жорстоким нападом на співвітчизника. Він також зазначив, що ситуація з безпекою для громадян Польщі в Сполученому Королівстві погіршилася після референдуму з питання про вихід Британії з ЄС.

Загрузка...

Оставьте первый комментарий