Нардеп Надя Савченко не залишить подальші спроби привернути увагу до власної персони і до окупованого Росією Донбасу, тому, цілком ймовірно, що вона й надалі їздитиме світом із закликами "зрозуміти Донбас" і робитиме заяви, які певною мірою підриватимуть імідж України.

Таку точку зору висловив політолог Євген Магда і додав, що Юлія Тимошенко досить вчасно виключила Савченко із рядів партії, однак наслідки поїздки Надії, ще довго згадуватимуть лідерці ВО "Батьківщини".

"Юлія Тимошенко має намір мінімізувати негативний ефект від ситуативного політичного альянсу з Савченко. Але Юлія Володимирівна ризикує переграти сама себе, якщо і далі буде тримати виборців за дурнів. Надія Вікторівна, яку можуть позбавити місця в парламентському комітеті з безпеки та оборони і мандата члена ПАРЄ, продовжить гастролі із закликами "зрозуміти Донбас" не тільки на українській землі, але і в Старому Світі", - пише Магда у своїй статті для видання "Главред".

Політолог упевнений, що візит Савченко до лідерів терористичних республік створив для Кремля чергову потрібну картинку і завдав Україні та президенту Петру Порошенко іміджевого удару.

"Надія Савченко вирішила не зупинятися на констатації того, що Захарченко і Плотницький не є терористами, але і заявила, що на Донбасі воюють проти режиму Порошенко так, як на Майдані виступали проти режиму Януковича", - пояснює політолог.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що голова МВС Польщі Маріуш Блащак назвав події у Сеймі спробою незаконного захоплення влади.Загрузка...

Оставьте первый комментарий