Політолог розповів про подальшу долю окупованих Криму і Донбасу


07.10.2017 20:00:00Екс-депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов розповів про подальшу долю окупованих Криму і Донбасу. 

Про це він повідомив в ефірі програми "Гордон" на телеканалі "112 Україна". 

Пономарьов вважає, що Путін може повернути Донбас Україні, але Крим – ні. "Путін зробить усе, що від нього залежить, і буде продовжувати триматися за Крим. Вирішити питання з Кримом може тільки наступна влада", - підкреслив він.

 Екс-депутат сказав, що сподівається, на те, що справедливість буде відновлена і Крим все-таки повернуть Україні, хоча твердої впевненості в цьому у нього немає.

 "В України все час така позиція, що "є закон, поверніть назад, і ми поставимо на цьому крапку". Але так не відбувається в політиці. Цього не можна зробити, оскільки це не валізка, який можна взяти і передати. Це велика територія, на якій мешкає багато людей", - підкреслив він. 

Також Пономарьов розповів, що Росія ускладнює процес повернення Криму тим, що проводить там штучне заселення нових людей на цю територію.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Путін має особливий план щодо Криму і Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров