Петренко буде просити парламент ухвалити "антирейдерський" законопроект фото

Міністр юстиції Павло Петренко наполягатиме на прийнятті "антирейдерського" законопроекту, який має унеможливити незаконне захоплення підприємств, зокрема через бумажні махінації, пов`язані зі зміною керівників підприємств.

Про це він повідомив на форумі, присвяченому 100 дням уряду в четвер у Києві.

"Ми плануємо восени наполегливо попросити парламент, щоб вони підтримали наш антирейдерський закон та узгодили певну норму, яку у 2014 році ввів попередній парламент. Суть цієї норми дуже проста: зараз, щоб переєструвати керівника підприємства достатньо на простому папері роздрукувати протокол, поставити підписи і принести до відповідного реєстратора. У реєстратора немає можливості перевірити чи це є легальний протокол, це нонсенс", - зазначив Петренко.

Петренко підкреслив, що буде наполягати на прийнятті "антирейдерського" законопроекту, який має виключити відповідну норму, яка дозволяє виконувати махінації щодо перереєстрації керівника підприємства за допомогою підроблених протоколів.

Він нагадав, що такої "лібералізації" немає ніде в світі.

Також, міністр юстиції зазначив, що наполягатиме на посиленні кримінальної відповідальності осіб, які причетні до незаконного захоплення підприємств, зокрема, за допомогою спецконфіскації майна, яке було захоплено рейдерським чином. За його словами, нині відповідальність за рейдерство становить 3 роки в'язниці.Загрузка...

Оставьте первый комментарий