Партнерський матеріал - Лайма Вайкуле. Концерти, на які ви чекали фото

Стильна та яскрава, вона йде по життю "легкой джазовой походкой". Голос Лайми Вайкуле, її манеру виконання не сплутаєш із жодною іншою, а сценічний образ, що вважався в СРСР надто західним, неможливо повторити.

З'явившись на екранах у середині 80-х, латвійська співачка із сяючою посмішкою і теплим балтійським акцентом одразу ж посіла одне з головних місць у зоряному списку. Популярною вона стала завдяки участі у творчому вечорі Раймонда Паулса, що транслювався на телебаченні. Пісні у виконанні Вайкуле почали звучати звідусіль.

Смілива і відкрита до всього нового, Лайма брала участь у музичних фестивалях, працювала з американськими продюсерами, знімалася в кіно... На сьогодні в її дискографії 12 альбомів, останній із них – «Atkal Mājās» – повністю рідною мовою. Платівки Вайкуле розійшился світом загальним тиражем понад 20 мільйонів екземплярів.

Незважаючи на те, що співачка активно гастролює, в Україні вона буває нечасто, тому українські гастролі Лайми у березні 2016 року із концертною програмою "Найкраще" стануть особливою зустріччю з прихильниками.

Ваші улюблені "Ещё не вечер", "Вернісаж", "Листья желтые", "О чем играет пианист", "Я вышла на Пикадилли" та нові пісні неперевершеної Лайми звучатимуть для вас 18 та 19 березня в Києві, 21 березня в Харкові, 22-го - у Дніпрі, 24-го - в Одесі та 25 березня - у Львові.

Не пропустіть концерти, на які ви чекали!..

ГоризонтальАфиша (1).jpg

Замовити квитки на концерти Лайми Вайкуле можна на сайтах
www.lajma-vajkule.com.ua,
www.parter.ua,
www.karabas.com


Загрузка...

Оставьте первый комментарий