Партії отримають перші гроші з бюджету на наступному тижні фото

Наступного тижня політичні партії, які подали всі документи, отримають з держбюджету першу частину коштів в рамках виконання закону про запобігання та протидії корупції.

Про це в п'ятницю на прес-конференції заявила голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Після закінчення цього кварталу, це вимога законодавства, ми вже на наступному тижні здійснимо перше виділення фінансів в розмірі 20% від заявленої суми на фінансування тих політичних партій, які подали всі документи", – сказала Корчак.

Як відомо, в жовтні 2015 року Верховна Рада підтримала законопроект №2123а про внесення змін до законодавства в частині запобігання та протидії корупції, що передбачають фінансування з держбюджету політичних партій, що подолали 5% бар'єр на парламентських виборах.

НАЗК 1 вересня 2016 року розподілило 391 млн грн на статутну діяльність парламентських партій в 2016 році.

Корчак повідомила, що "Самопоміч" претендує на 49 млн 846 тис. грн, Радикальна партія – на 33 млн 815 тис. грн, "Опозиційний блок" – на 42 млн 840 тис. грн, "Народний фронт" – 100 млн 545 тис. грн, "Блок Петра Порошенка" – 99 млн 87 тис. грн, "Батьківщина" – на 25 млн 793 тис. грн.Загрузка...

Оставьте первый комментарий