Російська Федерація може добровільно піти з Донбасу у єдиному випадку – коли стане економічно дуже ослабленою, тому Україні слід працювати над тим, що свого дна РФ досягла досить швидко.

Таку точку зору висловив журналіст Віталій Портников, додавши, що зосереджена на власних проблемах Росія не зможе здійснити ескалацію в Україні. 

На думку Портникова, зараз на міжнародній арені склалась сприятлива ситуація для того, щоб економічне становище РФ стабільно послаблювалось.

«Коли в Москві будуть зайняті внутрішніми проблемами, про експансію доведеться забути. Росія тоді піде з Донбасу сама – разом із бойовиками і ракетними установками», - пише журналіст у своїй статті для видання «Радіо Свобода».

Портніков переконаний, що прогнати Кремль із Донбас у та Криму це – завдання не з легких і здійснити це швидко просто неможливо, однак працювати над процесом варто щодня.

Журналіст не радить вірити обіцянкам на кшталт тих, що Донбас можна звільнити швидко. Він переконаний, що українці мають вміти чекати і діяти розсудливо.

«Якщо українці хочуть не заспокоїти себе брехнею, а перемогти у війні, вони повинні набратися мудрості і терпіння», - підкреслив він.

Як відомо, генерал армії України Микола Маломуж повідомив, що Кремль не буде дотримуватись перемир’я на Донбасі – він готує нові, масштабні провокації для того, що звинуватити Україну у зриві Мінських угод.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, що Росії вигідно заморозити конфлікт на Донбасі.Загрузка...

Оставьте первый комментарий