Напередодні Євросаміту у Брюсселі, де одним із ключових моментів стане питання євроасоціації України з ЄС, французький президент Франсуа Олланд висловився за збереження та продовження антиросійських санкцій.

На переконання Олланда, сьогодні не спостерігається поступу у Мінських переговорах, Росія блокує розробку та впроваження Дорожньої карти "Мінська", не відбулося також і фактичного припинення вогню по всій лінії розмежування. Саме тому, як і німецький канцлер Ангела Меркель, французький лідер висловив занепокоєння щодо подій в Україні.

"Ми повинні продовжувати застосовувати положення Мінських угод, і, коли вони не будуть виконані, ми повинні продовжувати систему санкцій. Доки не видно ні зусиль, ні прогресу і продовжується блокування, я підтримую, як і канцлер Німеччини, позицію, що санкції повинні бути продовжені», – повідомив Олланд, пише "Радіо Свобода".

Автори зазначають, що сьогодні Меркель та Олланд виступлять зі звітами щодо ходу виконання Мінських угод і, за їхніми результатами, санкції будуть продовжені ще на пів року.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв про точку зору екс-міністра закордонних справ Володимира Огризка, де він зазначив, що Путін не ризикне напасти на Україну.Загрузка...

Оставьте первый комментарий