Російський президент Володимир Путін ніколи не наважиться напасти на Україну знову, якщо нашій країні вдастся зміцнити власну обороноздатність та провести модернізацію військової техніки.

У цьому переконаний український дипломат, колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко, відзначивши при цьому, що глава Кремля не руйнуватиме фінансовий рай, який власноруч створив у країнах Заходу і він усвідомлює, що ЄС цілком може заарештувати рахунки Путіна у банківських установах.

"Якщо ми зможемо максимально швидко отримати те, що нам потрібно у військовому плані, якщо ми зможемо вивести українську армію на рівень найкращих, найсильніших у Європі, то ціна для Путіна, я думаю, буде не меншою, якщо не більшою. Отже, зваживши всі за і проти, я не думаю, що він (Путін – ред.) ризикне йти на таку авантюру (повномасштабна війна – ред.)", – повідомив Огризко в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

Дипломат також зазначив, що антиросійські санкції мають продовжуватися, поки останній російський солдат не залишить український півострів. Крім того, Росію необхідно змусити виконувати Мінські домовленості.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв про те, що Україна має чотири роки на те, щоб повернути Крим до свого складу. Для цього офіційний Київ має представити свій план деокупації українського півострова.

Оставьте первый комментарий