Російський президент Володимир Путін ніколи не наважиться напасти на Україну знову, якщо нашій країні вдастся зміцнити власну обороноздатність та провести модернізацію військової техніки.

У цьому переконаний український дипломат, колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко, відзначивши при цьому, що глава Кремля не руйнуватиме фінансовий рай, який власноруч створив у країнах Заходу і він усвідомлює, що ЄС цілком може заарештувати рахунки Путіна у банківських установах.

"Якщо ми зможемо максимально швидко отримати те, що нам потрібно у військовому плані, якщо ми зможемо вивести українську армію на рівень найкращих, найсильніших у Європі, то ціна для Путіна, я думаю, буде не меншою, якщо не більшою. Отже, зваживши всі за і проти, я не думаю, що він (Путін – ред.) ризикне йти на таку авантюру (повномасштабна війна – ред.)", – повідомив Огризко в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

Дипломат також зазначив, що антиросійські санкції мають продовжуватися, поки останній російський солдат не залишить український півострів. Крім того, Росію необхідно змусити виконувати Мінські домовленості.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв про те, що Україна має чотири роки на те, щоб повернути Крим до свого складу. Для цього офіційний Київ має представити свій план деокупації українського півострова.


Загрузка...

Оставьте первый комментарий