Нарощування російської військової присутності у Білорусі становить для України додаткову загрозу, адже сподіватися на безпечність північного коридору Україні не варто.

Таку точку зору висловив колишній міністр закордонних справ, український дипламат Володимир Огризко, відповідаючи на запитання про незалежність білоруського президента Олександра Лукашенка від дій Кремля.

"На превеликий жаль, думати, що північ є безпечною частиною нашого кордону, не можна. Як Ви правильно говорите, «підневільний білоруський бацька» навряд чи зможе сказати «ні» російським військам в разі рішення Кремля атакувати Україну. Тому, на превеликий жаль, нам потрібно думати про зміцнення всього північно-східного кордону і бути готовими до будь-якого варіанту дій з боку північно-східного сусіда. Північний фланг є для України так само життєво важливим, як і північно-східний", - повідомив Огризко під час чату із читачами видання "Главред".

За словами екс-міністра, Україні також варто передати окуповані частини Донбасу повністю на утримання Росії - саме так населення швидше прожене бойовиків із територій Донецької та Луганської областей.

"Слід припинити будь-які економічні, в тому числі гуманітарні контакти. Тоді дуже швидко населення Донбасу, кинуте напризволяще бойовиками і російськими кураторами, дуже швидко попросить їх піти геть. Це мені здається єдиним можливим варіантом вирішення проблеми", - додав Огризко.

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що політолог Володимир Фесенко назвав головну загрозу Кремля.Загрузка...

Оставьте первый комментарий