ОБСЄ закликає усі партії вирішувати спірні питання виключно політичним шляхом фото

Представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ закликав усі політичні партії України утриматися від застосування сили під час вирішення політичних питань.

Коментуючи події 31-го серпня, заступник голови місії Олександр Хуг заявив, що насилля не є відповіддю на політичні неузгодженності.

"В понеділок ми спостерігали за насиллям в Києві, коли протест біля стін Верховної Ради призвів до загибелі трьох людей та до великої кількості поранених. Таке насиля не є відповіддю на політичні неузгодженності. Ми закликаємо представників усіх політичних партій України утриматися від застосування сили, а також закликаємо у подальшому врегульовувати свої розбіжності виключно мирним шляхом", - сказав він.

Нагадаємо, в понеділок 31-го серпня, під час голосування за зміни до Конституції в частині децентралізація, агресивно налаштовані мітингуючі почали штурмувати будівлю парламенту, яку охороняли підрозділи правоохоронців та національної гвардії. В ході сутичок, один з учасників протесту кинув в сторону силовиків вибуховий пакет, що призвело до загибелі трьох нацгвардійців. Поранення отримали більше 140 осіб.

Фото 112 каналЗагрузка...

Оставьте первый комментарий