Лише повне та постійне припинення обстілів на окупованих частинах Донецької та Луганської областей призведе до встановлення миру на Донбасі, а звіт ОБСЕ щодо перемир'я чітко вказує на те, чия сторона порушує ключову вимогу "Мінська".

Про це сьогодні повідомив спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік. Відповідаючи на запитання журналіста про те, хто винен у тому, що в Україні продовжується війна, Сайдік спробував відповісти дипломатично.

"Якщо ви прочитаєте доповіді Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, і якщо ви розбираєтесь у географії, ви завжди можете зрозуміти з цього, звідки ведуться обстріли", - повідомив Сайдік, пише видання "Укрінформ".

Також спецпредставник заявив, що головною умовою миру в країні є "стійке і довготривале припинення вогню".

У той же час, Сайдік розкритикував рішення України щодо запровадження візового режиму із Російської Федерацією, бо, на його думку, це зашкодить встановленню діалогу та довіри у відносинах двох держав.

"Зараз в Україні люди обговорюють необхідність введення віз для росіян, і це просто свідчить про те, де ми знаходимося зараз у встановленні діалогу. Якщо не буде взаємного розуміння, не буде відновлення довіри, вся наша (посередницька, – ред.) робота залишатиметься дуже складною", - повідомив Сайдік.

Нагадаємо, раніше Грушевського, 5 повідомляв, що у Кремлі розробили для України сирійський сценарій, тому після бомбардувань в Алеппо, Путін може завдати подібних ударів і в Україні.Загрузка...

Оставьте первый комментарий