Новий посол Британії почала роботу в Україні фото

Новий посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс вручила копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України Олені Зеркаль.

 

Про це йдеться у повідомленні посольства Британії в Україні у Twitter.

 

"Новий посол Британії пані Мелінда Сіммонс вручила копії своїх вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ України пані Олені Зеркаль", - йдеться у повідомленні.

 

У свою чергу пресслужба МЗС України повідомила, що Сіммонс підтвердила незмінну позицію уряду Британії щодо політичної та практичної підтримки України, насамперед у питанні врегулювання ситуації на Донбасі, викликаної російською агресією.

 

"Велика Британія налаштована розширяти та диверсифікувати програми технічної допомоги Україні з особливим наголосом на розвиток регіонів, які потерпають від російської агресії", - наголосила Сіммонс під час вручення копій вірчих грамот.

 

Мелінда Сіммонс займала різні посади в міністерстві з питань міжнародного розвитку, а також була заступником глав департаментів Європи, Близького Сходу, Північної Африки.

 

У 2013 році вона прийшла на службу до британського МЗС. До 2016 року обіймала посаду заступника голови департаменту, який займався проблемами збройних конфліктів. У 2016-2018 роках Сіммонс працювала в британському Національному секретаріаті з безпеки.

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий