Не бажаю бути ширмою для відвертої корупції - Абромавічус фото

Як повідомляє УП, сьогодні 3 лютого, в рамках брифінгу, міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус вирішив піти у відставку.

"У мене і моєї команди немає бажання бути ширмою для відвертої корупції або підконтрольними маріонетками для тих, хто хоче в стилі старої влади встановити контроль над державними грошима. Я не хочу їздити в Давос, розповідати їм про наші успіхи, в той час як за нашою спиною вирішуються якісь питання в інтересах окремих людей", - зазначив міністр.

"Ці люди мають імена. І одне з цих імен я вам зараз озвучу. Це Ігор Кононенко", - наголосив він.

"Будучи представником політичної сили, яка висунула мене на посаду міністра, останнім часом він зробив дуже багато, щоб блокувати мою роботу і роботу міністерства. Спочатку підконтрольні Кононенко депутати від БПП розробили постанову про мою відставку, передали її партії "Відродження" і в підсумку передали її до Верховної Ради, і ті за кілька місяців зібрали аж 18 голосів" - заявив Абромавічус.

За словами міністра, Кононенко протягом року лобіював своїх людей на посаду гендиректора компанії "Укрхімтрансаміак", в якій мав свої інтереси. Міністр жаліється, що замість того, щоб скинути регіонала Бондика, Кононенко завів своїх людей, які в результаті спільно управляють цим підприємством.

Крім того, за словами міністра, підконтрольний Кононенку депутат від БПП лобіював своїх людей у "Укрзовнішінформ", підприємство порошкової металургії, Агентство з акредитації України та кілька інших підприємств.

"Кульмінацією цього кадрового свавілля і бажання повного підпорядкування потоків стало бажання мати свого заступника в Міністерстві економіки, який відповідає за "Нафтогаз" та інші державні підприємства", – додав він.Загрузка...

Оставьте первый комментарий