Нацрада перевірить російську присутність в українських ЗМІ фото

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ініціює введення обмежень на роботу в інформаційній сфері громадян з Росії. Про це повідомив голова ради Юрій Артеменко. 

Регулятор має намір підготувати звернення до голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар з проханням внести відповідні зміни в законодавство. 

"Це працює, це нормально, це прийнято законом Європи. Це є виключно правом держави - визначати свою інформаційну політику", - підкреслив Артеменко. 

Також, голова Національної Ради заявив про необхідність перевірки російського контенту на українському телебаченні. "Вирішили звернутись до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури України з проханням здійснити перевірку достовірності документів наданих загальнонаціональним телеканалам України у 2015-16 рр. від російських правовласників майнових прав на фільми, поданих для оформлення державного прокатного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів", - зазначив Артеменко у своєму Facebook. 

Також, Артеменко вимагає перевірити робочі візи тих росіян, які працюють в ЗМІ. "Дав протокольне доручення на звернення до МВС та МЗС з проханням переглянути робочі візи російських журналістів на предмет мети їх роботи на теренах України, особливо тих, що приїхали після початку війни в Україні", - зазначив він. 

"Замість того щоб ростити українських журналістів, канали беруть журналістів з Росії, які виховані на російській ідеології. Вони приїжджають в Україну заробити гроші. І можуть все що завгодно сказати", - підкреслив Артеменко.

Нагадаємо, що 24 лютого СБУ вислала з України продюсера телеканалу "Інтер", громадянку Росії Марію Столярову, їй заборонено в'їзд в Україну на п'ять років.Загрузка...

Оставьте первый комментарий