Нардеп ВРУ поскаржився послам ЄС і США через "тиск на опозицію" фото

Депутат від "Опозиційного блоку" Микола Скорик, щодо якого Генпрокуратура має намір внести подання у Верховну Раду на позбавлення недоторканності, вважає це тиском на опозицію і демократію в Україні.

Про це він заявив під час брифінгу у Верховній Раді в четвер.

У зв'язку з цим він звернувся до послів іноземних країн з проханням вплинути на українську владу.

"Я мушу від політичної партії "Опозиційний блок" звернутися з цієї трибуни до послів країн Європейського Союзу, до послів Сполучених Штатів Америки, до всієї світової спільноти (з проханням) вплинути на українську владу і не дати остаточно знищити в Україні демократію і опозицію, свободу слова", – сказав він.

Заяви генпрокурора Юрія Луценка щодо підозри екс-губернатора Одеської області Скорика і його колишнього заступника Олександра Орлова до організації побиття тітушками активістів Євромайдану 19 лютого 2014 року Скорик назвав "примітивним піар-шоу".

Також він заявив, що у середу і четвер слідчі проводили "абсолютно антизаконні процесуальні дії щодо спроб нічних допитів і обшуків у Орлова". Метою таких дій депутат назвав спроби змусити Орлова свідчити проти нього.

"Замість того щоб проводити допити, пана Орлова запрошують на бесіди, де пропонують дати абсолютно неправдиві свідчення щодо мене особисто як голови Одеської обласної організації партії "Опозиційний блок", – сказав він.

Скорик також поскаржився, що "Луценко очолив тотальну війну проти опозиції".Загрузка...

Оставьте первый комментарий