"Нафтогаз" заявив про загрозу діяльності компанії через відсутність кворуму фото

Відсторонення Сергія Переломи від посади першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз" створює значні ризики для підготовки до опалювального сезону та поточної роботи компанії через загрозу дієздатності правління.

Про це йдеться у повідомленні НАКу.

Як зазначається, в результаті цього рішення кількість членів правління "Нафтогазу" зменшиться до трьох осіб – мінімальної кількості, необхідної для кворуму.

На сьогодні правління "Нафтогазу" складається з чотирьох осіб: голова Андрій Коболєв, перший заступник Сергій Перелома, заступник Сергій Коновець та Юрій Колбушкін.

Перелома відповідає, зокрема, за питання балансування газу, промислову безпеку, реалізацію газу та розрахунки з покупцями газу. Його відсутність суттєво ускладнює процес підготовки до опалювального сезону, йдеться в повідомленні.

"Призначення членів правління Нафтогазу знаходиться у компетенції Уряду. "Нафтогаз" неодноразово подавав на розгляд Кабінету міністрів пропозиції щодо затвердження додаткових членів правління компанії з числа менеджерів вищої ланки групи", - повідомили в компанії.

Нагадаємо, на момент призначення нового менеджменту "Нафтогазу" у березні 2014 року до складу правління входило 14 осіб. З них з правління були усунені та більше не працюють в "Нафтогазі" усі, крім Юрія Колбушкіна.

У новому складі правління, призначеному у 2014 році, було п’ять осіб. Після смерті Олександра Тодійчука у березні 2015 року у складі правління "Нафтогазу" залишилось чотири особи.

Як відомо, в середині липня у справі про розтрату затримали голову наглядової ради ОПЗ Сергія Перелому й першого заступника цього підприємства Миколу Щурікова.
Загрузка...

Оставьте первый комментарий