На території тимчасово окупованих районів Луганської області розпочалися військові навчання бойовиків фото

На території тимчасово окупованих районів Луганської області розпочалися військові навчання бойовиків.

Батальйонно-тактичні навчання проводить так звана «2 окрема мотострілецька бригада 2-го армійського корпусу ЛНР».

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа» зафіксована передислокація живої сили і техніки бойовиків з міста Луганськ в район проведення навчань-полігон поблизу с. Круглик Лутугинського району Луганської області. Зокрема, переміщення колони бойовиків з живою силою і технікою зафіксовано по вул. Лутугинській обласного центру.

Крім того, за інформацією директора Агентства з реформування сектору безпеки генерал-майора запасу СБУ В. Ягуна проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків із застосуванням артилерії проходить на полігоні, який розташований поблизу м. Алчевськ.

Координати полігону: 48°25′22″N (48.422702) довгота 38°53′60″E (38.89998).

На базі профілакторію АТ «Алчевський металургійний комбінат» (48.456260, 38.905752) розквартирувалися російські куратори, які відповідають за проведення навчань і здійснюють загальне керівництво військовими підрозділами бойовиків.

Інформацію про проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків підтвердив офіційний представник так званої «Народної міліції ЛНР» Андрій Марочко.

«Згідно з планом підготовки з'єднань і частин Народної міліції ЛНР, розпочалися тактичні навчання, під час яких відпрацьовуватимуться питання розгортання в бойові порядки, проведення бойових стрільб мотострілкових і танкових підрозділів», - сказав він.

Техніка бойовиків, яка задіяна у проведенні цих навчань згідно Мінських дoмoвленoстей пoвина бути відведена від лінії зіткнення.

Д. Снєгирьов

 Загрузка...

Оставьте первый комментарий