У 2017 році, після зростання мінімальної заробітнього плати, виросте також і мінімальний обов'язковий платіж за субсидією, який щомісяця оплачують українці.

Передбачається, що зростання не буде суттєвим, однак торкнеться воно багатьох українських родин. Приміром, сім'я до складу якої входять троє працівників бюджетної сфери, після підвищення "мінімалки" платитиме за комунальні платежі 660 грн щомісяця. Щоправда, перерахунок субсидій відбудеться після завершення цього опалювального сезону.

"Наприклад, загальний дохід сім'ї з чотирьох осіб – вісім тисяч гривень. Тобто по дві тисячі гривень на кожного. Згідно з вказаною вище формулою, можна розрахувати суму обов'язкового платежу: 2000 / 1399 / 2 * 15% = 10,72%. Враховуючи, що левова частина українців (за різними оцінками, до 40% платників ЄСВ) декларують мінімальну зарплату незалежно від того, скільки заробляють насправді, рішення про підвищення мінімалки дозволить державі витрачати менше в тому числі і на субсидії", - йдеться у статті видання Сегодня.ua.

Автори наголошують, що у бюджеті на наступний рік також передбачено рекордні видатки на субсидії - понад 51 млрд. грн. Таким чином, прогнозується, що кожна друга українська родина у наступному році скористається цією соціальною знижкою від держави при оплаті "комуналки".

Нагадаємо, раніше інформаційне агенство Грушевського, 5 повідомляло, що заборгованістю українців займуться іноземні компанії вже з наступного року.Загрузка...

Оставьте первый комментарий