На хабарі в 170 тис євро затримали в.о. ректора НАУ фото

«Щойно глава СБУ доповів президенту про затримання в. о. ректора Національного авіаційного університету під час отримання хабара в розмірі 170 тис. євро. Операцію було проведено спільно з НАБУ й Антикорупційною прокуратурою», – написав у своїй сторінці у Фейсбук у п’ятницю вдень прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.У свою чергу, у прес-центрі СБ України повідомили, що чиновник через посередника-адвоката вимагав 170 тис. євро від професора. «У таку суму чиновник оцінив підписання наказу про призначення вченого на посаду в університеті», – зазначили в спецслужбі.
 В. о. ректора й адвокат-посередник були затримані в робочих кабінетах після отримання частини хабара в розмірі 100 тис. євро.

Разом із тим, у НАБУ повідомили, що в. о. ректора НАУ отримав через посередника частину суми в розмірі приблизно 3 млн грн (100 тис. євро) за підписання наказу про поновлення на посаді в НАУ одного з професорів. Всього ж він «вимагав 5 млн грн і додатково $50 тисяч за не перешкоджання надалі у відновленні на посаді за рішенням суду колишніх працівників університету та підписання наказів про їх призначення».

У НАБУ повідомили, що зараз проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).Загрузка...

Оставьте первый комментарий