Одіозний український олігарх Дмитро Фірташ не стане другим Лазаренком, однак на нього цілком може очікувати доля Ігора Коломойського.

Таку думку висловив колишній прокурор, а нині керівник громадської організації «Публічний аудит» Максим Гольдарб, зазначивши, що Фірташ пройде шлях «розкуркулення», як це трапилось з Коломойським.

Експерт переконаний, що існує багато людей, які зацікавлені, щоб Фірташ «жив благополучно», тому його екстрадиції до США не буде.

«Я щиро вважаю, що ця справа не може закінчитися для Фірташа погано. Повторення долі Лазаренка не буде. Міжнародна кон’юнктура змінилася. У світі є люди, зацікавлені в його благополуччі й у тому, щоб він не став Лазоренком №2», - повідомив Гольдарб у коментарі газет «День».

Він також додав, що у Фірташа можуть забрати частину активів, як це свого часу зробили із Ігорем Коломойським.
«Але Фірташа можуть повести й зовсім іншим шляхом, тим, який пройшов ще один недавно «розкуркулений» олігарх — Ігор Коломойський. Його Приватбанк, як відомо, націоналізували», - додає експерт.

У той же час, на думку колишнього голови Фонду держмайна України Олександра Бондара, сценарій Коломойського не застосують до Фірташа. 

«У Коломойського відібрали лише банк, а решта його власності поки залишається незмінною. По-друге. З Коломойським домовилися, що він мовчатиме... за певних умов. Та Коломойський і не знає стільки про нинішню владу, як Фірташ. Отже, я думаю, що Фірташа надто не діставатимуть... щоб він що-небудь не те, що треба... не розказав», - розмірковує Бондар.

Як відомо, Дмитро Фірташ зібрав грошову заставу для виходу на волю, а його адвокати вже підготували апеляцію на рішення суду Австрії. Сьогодні австрійський суд його відпустив.

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, чи повторить Дмитро Фірташ долю Павла Лазаренка.Загрузка...

Оставьте первый комментарий