Нідерланди хочуть внести зміни до угоди Україна-ЄС фото

Нідерланди хочуть обговорити з партнерами в ЄС можливість внесення змін до Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це заявив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте під час дебатів в нідерландському парламенті, передає NOS.

Рютте повідомив, що уряд Нідерландів розглядає три варіанти подальших дій за підсумками референдуму - ігнорувати його, відмовитися від ратифікації, або спробувати внести зміни до Угоди.

«Якщо ми зараз відкличемо акт про ратифікацію, ми втратимо наш квиток для обговорення істотних змін в угоду з Україною ", - сказав голландський прем'єр.

Рютте звернувся до парламенту Нідерландів з проханням надати уряду певний час для вирішення цього питання і дві коаліційні партії країни дали на це свою згоду.

Нагадаємо, що на консультативному референдумі в Нідерландах 6 квітня проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом проголосували 61% голландців.

У зв'язку з цим, прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що його країна не може продовжити ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС в умовах, коли значна частина нідерландців проголосувала проти документа.

Уряд Нідерландів дасть оцінку результатам референдуму щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС до вересня цього року.Загрузка...

Оставьте первый комментарий