Молдова планує запровадити українську систему закупівель Prozorro фото

Молдова планує імплементувати українську систему електронних державних закупівель Prozorro. Про це заявив глава представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Шевка Аджунер, передає Уніан. 

"Я радий, що інші країни висловлюють зацікавленість в здійсненні Prozorro. Зокрема, Молдова хоче ввести цю систему. Я закликаю своїх молдовських колег йти цим шляхом", - сказав він.

Відмітимо, що з 1 квітня в Україні центральні органи виконавчої влади та державні підприємства зобов'язані проводити закупівлі через електронну систему ProZorro.

Закупівля через ProZorro обов'язкова для замовлень, якщо вартість товарів і послуг перевищує 200 000 гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Для підприємств-монополістів пороги трохи вище - 1 і 5 мільйонів відповідно. В системі ProZorro також реєструються звіти про закупівлі від 50 до 200 000 гривень, якщо вони не були проведені через електронні тендери.

Відзначимо, що з 1 серпня в електронну систему ProZorro переведуть всі державні закупівлі.

Нагадаємо, як писали Грушевського5,  система електронних закупівель ProZorro перемогла у престижній міжнародній премії в сфері закупівель - World Procurement Awards 2016.Загрузка...

Оставьте первый комментарий