Миротворці на Донбасі: Тука вказав на важливий момент


11.10.2017 18:04:00Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука сумнівається в можливості введення миротворчої місії на Донбас.

Про це він заявив у ефірі 5 каналу.

"У мене є більші застереження щодо того, чи вдасться взагалі реалізувати використання миротворчих сил. Якщо це питання під трьома більшими знаками питання, а на сьогодні це так, то чи варто в тіло закону відразу закладати невизначені формулювання, побажання?" - сказав він.

Також Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що в разі наявності доказів вивезення вугілля з родовищ на території ОРДЛО до Росії це може стати приводом для подачі позовів до міжнародних судів.

"Якщо такі події відбуваються, то це суперечить міжнародним нормам. Є у нас можливість отримати фотознімки з високою роздільною здатністю, в тому числі фото перетину держкордону, і якщо такі факти будуть зафіксовані, то це як мінімум привід для подачі позовів. ...Фактів у нас немає, є тільки заяви в пресі", - сказав він журналістам в суботу в Києві.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Путін помилився з Донбасом і розуміє це.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров