Миротворці на Донбасі: Путін пішов на поступки в Україні


11.09.2017 18:15:00Глава Кремля Володимир Путін погодився розмістити миротворців не тільки на лінії розмежування.

Про це прес-служба Кремля повідомила за результатами телефонної розмови між лідерами РФ і Німеччини.

В ході розмови Путін заявив про готовність врахувати побажання німецької сторони в ініціативі про миротворців ООН на Донбасі їх право розміщуватися тільки на лінії зіткнення.

"Володимир Путін докладно зупинився на російській ініціативі про заснування місії ООН зі сприяння охороні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ). З урахуванням висловлених Ангелою Меркель міркувань російський лідер відзначив готовність доповнити пропоновані в російському проекті резолюції Ради Безпеки функції згаданої місії ООН" - йдеться у повідомленні.

Як відомо, російський опозиціонер Леонід Гозман в інтерв'ю "Фактам"повідомив, що доки в Росії режим Путіна, ситуація на окупованому Донбасі буде так само трагічною, як зараз.

"Тому президент Росії не може допустити поразки. А відхід з Донбасу розглядатимуть як поразку.

Це єдина причина, чому наші так звані добровольці досі на Донбасі і чому ми продовжуємо підтримувати кримінальні режими ДНР і ЛНР.

Усі розмови про те, що ми захищаємо росіян, і що українці влаштують там різанину – це, зрозуміло, брехня, яка спростовується одним фактом.

Коли ваші війська змогли звільнити Слов'янськ, звідки втік бандит Ігор Гиркин-Стрєлков, у місті почало налагоджуватися нормальне життя. Не було ніяких репресій. Я про це іноді згадую на російському телебаченні", - зауважив він.

"Спочатку була мета – створення маріонеткової держави "Новоросія" шляхом відторгнення південних і східних областей України. Потім поставили скромнішу мету – пробити сухопутний коридор до Криму.

Але незабаром стало зрозуміло, що експерти Кремля – ​​дуже погані експерти. Зараз немає ніякої мети, крім підтримки рівня напруженості. І ця мета – внутрішньополітична.

Донбас, гадаю, для Кремля став валізою без ручки, яку важко тягнути, а кинути не можна.

Люди на Донбасі, на жаль, заручники внутрішньополітичних справ Росії", - сказав Гозман.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що у  Путіна готові піти з Донбасу.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров