Мінфін: МВФ - основний партнер України на наступні декілька років фото

МВФ є основним партнером України на наступні декілька років. Про це заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк на форумі, присвяченому 100 дням уряду, що відбувся 21 липня в Києві.

"МВФ - це не є виклик. Спочатку це був виклик, коли уряд тільки розпочинав переговори, але в нас досить позитивно вони розпочалися і ми говорили про реформи, які треба зробити, щоб змінити країну...МВФ є головним партнером України на наступні декілька років", - відмітив голова мінфіну.

Окрім цього, Данилюк зазначив, що у співпраці України та Міжнародного валютного фонду перед виділенням третього траншу кредитних коштів виникла "невелика" затримка до серпня.

"Мене запитують, коли буде засідання ради директорів МВФ. Вже є інформація, що в липні його не буде. Так, є, дійсно, невелика затримка до серпня місяця, але це не є викликом, це нормальна робота, до якої треба звикати", - сказав він.

Також, міністр фінансів України заявив, що в даний час в Україні немає підстав для зміни курсу долара.

"В даний час я не бачу передумов, щоб курс якось реагував на це. У нас зараз стабільна ситуація з резервами, вони ростуть ... Тому передумов не бачу", - зазначив Данилюк.Загрузка...

Оставьте первый комментарий