Мер містечка Клей у Західній Вірджинії пішла у відставку після гучного скандалу довкола расистського поста про Мішель Обаму.

Беверлі Вейлінг підтримала пост, у якому голова некомерційної організації в окрузі Клей Памела Ремсі Тейлор назвала першу леді "мавпою на підборах". Мер написала, що це допис "зробив її день", але потім заявила, що мала на увазі результати виборів.

"Як добре, що ми нарешті матимемо у Білому домі стильну, красиву, величну першої леді. Я втомилася бачити мавпу на підборах", - написала вона у Facebook. Суперечливий пост широко розлетівся у США та міжнародних ЗМІ.

Видання Washington Post і New York Daily News повідомили, що в понеділок пані Тейлор зняли з посади. Сама ж вона заявила місцевій радіостанції, яка перша звернула увагу на цю історію, що визнає: її запис можна сприйняти як расистський, але він "жодним чином таким не задумувався".

За словами пані Тейлор, вона висловила свою особисту думку про привабливість людини, а не про колір її шкіри.

Мер Беверлі Вейлінг у заяві, опублікованій в газеті Washington Post, написала: "Мій коментар не планувався як расистський. Я вибачаюся за те, що його можна неправильно зрозуміти".

Петиція за відставку посадовця зібрала понад 170 тисяч підписів. 

Місто Клей налічує лише 491 мешканця. За даними перепису 2010 року, афроамериканці там не живуть.Загрузка...

Оставьте первый комментарий