Мер Глухова розповів як місту заважають місцеві "феодали" фото

Глухівський міський голова Мішель Терещенко за підтримки народних депутатів, домагатиметься щоб Верховна Рада ухвалила рішення про дострокове припинення повноважень Глухівської міської ради. Про це він розповів під час прес-конференції в Києві.

Мішель Терещенко вже звернувся до Верховної Ради з вимогою розпустити Глухівську міську раду. Відповідне звернення пан Терещенко скерував на спікера парламенту Андрія Парубія минулого четверга.

Свої радикальні кроки він пояснив неспроможністю місцевої ради, яка в переважній більшості підконтрольна місцевим "феодалам", повноцінно функціонувати. Він наголосив, що правоохоронні органи Сумської області не працюють, а Сумська адміністрація грає в політичні ігри.

Що стосується правоохоронних органів, Мішель Терещенко зазначив, що проти нього відкрито 9 кримінальних справ, але попри це, всі апеляції виграні. За його словами, адмністративний тиск відбувається за інструкціями народного депутата Деркача.

"Коррупционный вопрос, который мы даем на исследование (правоохранительным органам), - они ничего не делают. Они меняли начальника МВД, говорили, что будет полный нейтралитет, но это не так. Когда Деркач приходит в свою гостиницу, он звонит прокурору, главе администрации, начальнику МВД Сумской области, его депутатам. Он всех собирает и раздает инструкции. Может быть только начальник СБУ нормально работает. Но все остальные работают по инструкции народного депутата Олександра Деркача", - отметил Терещенко.

Що стосується перешкод зі сторони Сумської адміністрації, то міський голова зазначив, що з Фонду регіонального розвитку для Глухова було виділено лише 800 тис.грн.

"Из 98 млн. Фонда регионального развития, 35 млн. выделено для Сумм. Остальное - для депутатов. 17,5 млн. - есть там депутат Бухарев (народный депутат Украины Владислав Бухарев, фракция "Батькивщина", - ред.); на Ромны 3 млн.; для Шостки - 6,7 млн, но вам нужно знать, что у нардепа Молотка был день рождения (народный депутат Украины Игорь Молоток, который прошел в Раду от Сумской области, г. Шостка, - ред.). Для Глухова - ничего, всего-лишь 800 тыс. грн. на реализацию проекта предыдущего мэра".

Також, мера Глухова прийшли підтримати народні депутати України Віктор Романюк, Ганна Гопко та Остап Єднак.

"Ми розуміємо наскільки потужним є вплив Деркача через різні інструменти. Ми це просто так не залишимо і будемо надалі максимально допомогати Мішелю, щоб ця ситуація вирішилась на користь міста, а також, щоб можна було впроваджувати програму, яку підтримала громада, коли голосувала за Мішеля", - зазначила Ганна Гопко.

"Все, що потрібно від нас, ми будемо робити, у відкритий та публічний спосіб будемо доносити до громадськості що відбувається в Глухові", - заявив нардеп від "Народного фронту" Віктор Романюк.

Мішель Терещенко є нащадком родини відомих підприємців Терещенків. До останнього часу він жив у Франції, а українське громадянство отримав лише у березні минулого року. Восени 2015 року пан Терещенко переміг на виборах міського голови Глухова.Загрузка...

Оставьте первый комментарий