Марина Порошенко зустрілася з дружиною Федерального Президента Німеччини  фото

17 січня Голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася із дружиною Федерального Президента ФРН Даніелою Шадт, яка перебуває в Україні з триденним візитом у рамках проектного відрядження у статусі патрона Німецького комітету Дитячого Фонду ООН UNICEF - повідомляє прес-служба АП.

У зустрічі також взяли участь Голова Представництва UNICEF в Україні пані Джованна Барберіс, заступник Голови Представництва UNICEF в Україні пан Руді Лухманн, виконавчий директор Національного комітету UNICEF у Німеччині пан Крістіан Шнайдер, Голова Ради Національного комітету  UNICEF у Німеччині  пан Юрген Хераус, Надзвичайний та Поважний Посол ФРН в Україні пан Крістоф Вайль, а також Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію, що склалася на Сході України, вплив подій на Донбасі на життя українських громадян, піднімали питання стану та умов проживання дітей-переселенців і сиріт. Також мова йшла про соціальну й гуманітарну діяльність Представництва UNICEF в Україні.

Пані Марина Порошенко наголосила, що у зв’язку з окупацією території України до інших регіонів переміщено близько 1,6 млн осіб, із яких 166 тисяч дітей, а діти – найвища цінність кожної держави, тому увага до них має пріоритет над іншими актуальними питаннями.

Пані Даніела Шадт запевнила, що Німеччина знає і розуміє проблеми України з огляду на актуальність питання переселенців і у країнах Європи, та поцікавилася потребами внутрішньо переміщених українських громадян, зокрема дітей та їх родин: «Ми їдемо до Харкова – регіону, який прийняв значну кількість мешканців Донецької та Луганської областей, щоб побачити умови їхнього проживання та з’ясувати,  чим міжнародна спільнота може допомогти».

По завершенню візиту в Україну пані Марина Порошенко та пані Даніела Шадт домовилися про зворотній зв’язок з метою подальшого напрацювання спільних проектів та дій.Загрузка...

Оставьте первый комментарий