Марін Ле Пен увійшла до рейтингу 50 найпопулярніших особистостей у Франції


25.12.2016 11:42:00Лідер французьких ультраправих Марін Ле Пен увійшла до рейтингу 50 найпопулярніших особистостей у Франції, випередивши колишнього прем'єра Франсуа Фійона.

Про це йдеться в результатах опитування, проведеного французьким виданням Le Journal du Dimanche.

У рейтингу найпопулярніших особистостей Ле Пен зайняла 37 місце, обігнавши на п'ять пунктів свого суперника на майбутніх президентських виборах у Франції, кандидата від республіканців, колишнього прем'єра Франсуа Фійона, який опинився на 42 місці.

Кандидат у президенти, екс-міністр економіки в уряді Франсуа Олланда, Еммануель Макрон зайняв 46 місце у рейтингу.

За інформацією видання, найпопулярнішою людиною в країні став французький кіноактор та комік Омар Сі, який здобув всесвітню популярність після прем'єри стрічки " Недоторканні (2011)", що стала однією з найкасовіших за всю історію французького кінематографу.

Нагадаємо, екс-міністр економіки в уряді Франсуа Олланда Еммануель Макрон вперше випередив за популярністю інших кандидатів на посаду президента Франції.

Так, соціологи встановили, що 35% респондентів висловили свою готовність проголосувати за Макрона на виборах президента.

Втім, відзначається, що такий показник Макрона наразі є, скоріше, наслідком зниження рейтингу Алена Жюппе (33%, тобто втратив 4 пункти у порівнянні з попередніми опитуваннями) і особливо Франсуа Фійона, який втратив 6% і має наразі 31% голосів респондентів.

Соціологи також відзначають, що Еммануель Макрон все ще більш популярний серед прихильників правих.
Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров