Місце в Раді коштує 10 мільйонів доларів фото

Про це заявив засновник інвестиційної компанії Dragon Capital у Києві та Президент Європейської бізнес асоціації в Україні Томаш Фіала.

«За моєю інформацією, місця в парламенті купувалися за ціною від $ 3 до $ 10 мільйонів доларів за мандат. Звичайно, так завжди відбувалося в Україні. Але я сподівався, що це закінчиться після Майдану», — заявив він в інтерв’ю німецькому Spiegel.

Він стверджує, що на перші місця ставилися хороші люди: герої війни та активісти з гарною репутацією. А за ними вже йшли бізнесмени, які купили мандат, “свого роду інвестицію” для лобіювання власних бізнес-інтересів.

Відповідаючи на питання, чому Яценюк і Порошенко пішли на такий крок, Фіала сказав, що їм було необхідно фінансування.

«Для того, щоб профінансувати свою виборчу кампанію. У Яценюка не було своїх грошей. Порошенко вважає за краще не витрачати свої кошти. Таким чином вони самі стали заручниками старої системи», — зазначив президент ЄБА.

Саме тому, на думку бізнесмена, у діючої влади виникають труднощі з реформами.

«Вони скрізь зустрічають людей, які їм кажуть: ваші наміри чудові, але, будь ласка, реформуйте в іншому місці, а не в мене», — заявив Фіала.

При цьому він зазначив, що незважаючи на ряд проблем, у новому парламенті є група «чистих» політиків, які діють дуже ефективно і зменшують вплив лобістів,але поки що вони малочисельні — 60 депутатів.

Джерело: УНІАН

Фото nv.uaЗагрузка...

Оставьте первый комментарий