Кучма заявив, що йому відомо про рішення Путіна щодо Донбасу


09.08.2017 20:25:00Кучма заявляє, що Путін прийняв остаточне рішення по Донбасу.

Росія пішла шляхом заморожування конфлікту на Донбасі по жахливому сценарієм Придністров’я. Надавши юридичний статус «паспортами» і «документам» з ОРДЛО на території Росії, Путін розвіяв останні сумніви в цьому.

Про це заявив Колишній другий екс-президент України Леонід Кучма, який представляє Київ в Мінській контактній групі по вирішенню конфлікту на сході країни, зробив гучну заяву про те, що стало відомо остаточне рішення Путіна по Донбасу. Цей жахливий сценарій може нагадувати Придністров’я: Росія пішла шляхом заморожування конфлікту.

І першим кроком на цьому шляху було визнанням «документів» з ОРДЛО на території Росії. Надавши юридичний статус «паспортами» і «документам» з ОРДЛО на території Росії, Путін розвіяв будь-які сумніви в цьому. Вся ця скандальна історія з визнанням «документів» показала, що Росія пішла шляхом заморожування конфлікту на Донбасі по жахливому сценарієм Придністров’я.

Проте, зазначив Кучма, Київ не має наміру відступати і буде жорстко стояти на власних позиціях, згідно з якими першочерговим завданням є забезпечення безпеки на Донбасі, а лише потім – проведення виборів і внесення змін до Конституції.

Також він підкреслив, що Росія дивиться на цей процес по-іншому, а Європа до кінця поки так і не визначила власний підхід в питанні.

Нагадаємо, раніше ІА "Грушевського,5" повідомляло, що Муженко викрив тактику Кремля щодо України.Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.

Новости партнеров