КСУ схвалив зміни до Конституції в частині правосуддя фото

Конституційний суд України схвалив зміни до Конституції в частині правосуддя. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України (АПУ) в Twitter.

"Законопроект 3524 щодо внесення змін до Конституції в частині правосуддя відповідає вимогам ст. 157 і 158 Конституції України.- КСУ", - йдеться в повідомленні АПУ.

Відзначимо, що законопроект спрямований на деполітизацію і забезпечення незалежності судової влади, підвищення вимог і професійних стандартів для суддівського корпусу, обмеження імунітету суддів до функціонального, оптимізацію системи судоустрою, забезпечення безперервної та ефектівної роботи органів судової влади на перехідний період.

Відповідно до статті 159 Конституції України законопроект про внесення змін до Конституції України розглядається Верховною Радою України за наявності висновка Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту Вимогами статей 157 и 158 Конституції України.

"Конституційний суд України дійшов висновка визнати таким, что відповідає Вимогами ст. 157 и 158 Конституції України законопроект про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя, реєстраційний номер 3524", - зачитав висновок глава КСУ Юрій Баулін.

Такоже він додав, что висновое КСУ в справі звернення Верховної Заради є обов'язковим до виконання, остаточним і не может бути оскаржений.Загрузка...

Оставьте первый комментарий